Ми - краєзнавці

2018-06-05

Ми - краєзнавці

Знати і вивчати свій рідний край – це обов’язок кожної людини, яка любить землю своїх батьків, примножує її багатства і яка є справжнім патріотом свого народу, своєї Батьківщини.

5 червня вихованці табору «Веселка» при КЗ «Суходільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів» побували на екскурсії у м. Долинська. Школярі відвідали педагогічно-меморіальний музей імені А.С.Макаренка, де із захопленням і почуттям гордості за свій край та його людей слухали директора музею Світлану Вікторівну Пістрюгу та переглянули відео-презентацію про нашого земляка Музику А.В. - «Місце подвигу – Афганістан».

З широко відкритими очима слухали розповіді Володимира Григоровича Маруценка у музеї історії Долинського району.

А з якою цікавістю і здивуванням діти побували на екскурсії у Долинському відділенні МВС України у Кіровоградській області, познайомилися з його працівниками і побачили та зрозуміли, якою відповідальною і нелегкою є праця поліцейського.

Ще одна зустріч цього дня була організована для вихованців табору фахівцями Долинської районної філії Кіровоградського ОЦЗ. Світлана Миколаївна Щербіна провела гру із учнями 7-9 класів. Діти з задоволенням провели час : цікаві ігри, запитання, розмальовки ввели дітей у світ різних професій. Діти з відвертою щирістю повідали присутнім про сій майбутній вибір.

День пролетів непомітно і цікаво. Вражень було багато і емоції переповнювали душу.

Екскурсія відбулася завдяки небайдужим людям нашого району. Транспорт для поїздки , за сприяння сільського голови Тихої Л.Г.,нам надала Цеслінська І. Р.

Щире спасибі Вам, Ірино Ростиславівно, від педагогічного колективу табору і від вихованців за доброту і людяність. Нехай доля дарує Вам лише сонячні, веселкові дні. Здоров’я Вам, радості, сімейного затишку.

Начальник табору «Веселка»

КЗ «Суходільська ЗШ І-ІІ ступенів

Долинської районної ради»

Наталія Миколаївна Клусовська
Кiлькiсть переглядiв: 225

Коментарi